TR:Underworld, jak jeto s demem?

28. října 2008 v 13:48 | Hay-Lin-Ka
Eidos dodržel slovo a s jedenáctou hodinou ranní, tedy v moment, kdy oficiálně začínají oslavy devadesátého výročí Československa, do všech regionů světa vypustil xboxové demo Tomb Raider Underworld (1,27 GB). A samozřejmě připadá v úvahu pádná otázka: Masaryk nebo Lara? Je libo tanky v ulicích a gripeny nad pražskou Evropskou ulicí nebo pořádně chytlavou akční adventuru? Rozhodnout se budete muset sami, tolik alespoň k obsahu:
Těšit se můžete na úvodní úroveň, kdy Lara se svojí jachtou vyplouvá z thajského pobřeží. Po krátkém filmečku a rozhovoru se Zipem a Allisterem se dostáváte přímo ke hře a postupně se propracujete až dovnitř džungle, kde na vás už čekají nenasytní tygři...
Podle stížnosti prvních hráčů na fórech to ale vypadá, že demoverze je momentálně stažitelná jen pro majitele zlatého (placeného) účtu na Xbox Live (a to i přesto, že Eidos prý nechtěl žádné prodlevy mezi uživateli placeného zlatého a gratis stříbrného předplatného).

A na závěr ujištění všem PCčkařům, že Eidos na své sliby nezapomíná. Hovořila-li dříve Cenega o vypuštění dema v říjnu i pro osobní počítače, slovo hodlá dodržet. Oficiálně se to svět dozví teprve s uvolněním tiskové zprávy dnes odpoledne, ale na PC by tatáž demoverze měla dorazit v odpoledních hodinách pátku 31. října. Majitelé PS3 tentokrát bohužel spláčou nad výdělkem, protože stejně jako pozdější přídavný obsah je demo jen pro PC a Xbox360 - díky dohodě o exkluzivitě mezi Eidosem a Microsoftem.

Tomb Raider Underworld v EU vyjde 21. listopadu pro všechny platformy, PC verze u nás s českými titulky od Cenegy Czech.

zdroj:zde
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama